Cyklosport RIK s.r.o
... výhradní dovozce pro Českou republiku
CUBE ... your life

Historie značky CUBE

Německá firma CUBE byla založena roku 1993. V prvním roce svého působení vyprodukovala firma 300 kol. V roce 1995 to bylo přes 500 kol a v loňském roce tj. 2015 to bylo již přes 500 000 kol. Během několika let se kola značky CUBE významně prosadila nejen na evropském, ale i celosvétovém trhu Dnes se kola zn. CUBE prodávají v 52 zemích světa. Postupně se rozšiřoval sortiment nabízených typů kol. Z počátku byla nabídka pouze pevných horských kol, později byla nabídka rozšířena o celoodpružená horská kola, crossová, trekkingová, silniční, triatlonová, cyklokrosová, downhillová, dámská a dětská kola, elektrokola a od letošního roku přibyla kola fat bikes. Nabídka byla postupem času rozšířena o sportoní oblečení, oblečení pro volný čas, doplňky ke kolu a náhradní součástky. V současné době firma nabízí již kompletní sortiment na vysoké úrovni kvality a bezpečnosti pro cyklisty všech výkonnostních skupin a ve všech sportovních disciplínách.

Zastoupení značky CUBE v České republice provozujeme již od roku 1994. Značka si postupně získává na oblibě a díky postupnému rozšiřování obchodních mist, můžete kola značky CUBE zakoupit ve všech regionech naší republiky.

Z českých sportovců jezdí na kolech značky CUBE např. Mistr Evropy a vicemistr světa v časovce jednotlivců v kategorii masters Ludvík Killinger. V této kategorii jezdí také několikanásobný mistr ČR v časovce jednotlivců i v silničním závodě Radoslav Krummer. V kategorii Elite jezdí kola značky CUBE jezdci TJ Slavia K.Vary, Radek Krummer, několikanásobný mistr ČR v mládežnických kategoriích, amatérech a akademiků. Z triatlonistů závodí na kolech CUBE tým Ekoll Brno.


Věříme, že s koly značky CUBE budete spokojeni a jízdu na nich si užijete.